Mickey Mouse

październik 19
3 komentarze

Myszka Miki to kultowa postać dziecięcych bajek. Lata mijają, kolejne pokolenia dorastają wśród rzeszy nowych bohaterów z kreskówek, ale pomimo tego sympatia i popularność do tej postaci, a także towarzyszących jej Myszki Mini, Kaczora Donalda czy Goofiego nie maleje.

IMG_9457 n
Mój Piotr pomimo że ma dopiero 5 lat już kilka razy zmieniał swoje fascynacje bajkowe. Na początku uwielbiał Pszczółkę Maję, później były bajki z pociągami, Monster Trackami, a teraz numerem jeden jest Psi Patrol. Ale i tak gdy leci Myszka Miki z przyjaciółmi chętnie ogląda. W ślad za nim idą oczywiście siostry zafascynowane każdą rzeczą którą lubi brat.

IMG_9411 n
Podobnie było ze mną gdy byłam mała. Razem z rówieśnikami bardzo lubiliśmy tą bajkę. A które dziecko jej nie lubi ? Chyba każde. Dlatego tak popularne stały się ubranka z podobizną Myszki Miki, Myszki Mini. Ich miłe i sympatyczne buźki umieszczone na bluzce, sukience czy spodniach powodują że ubranie nosi się po prostu miło i sympatycznie.
Dzieci uwielbiają ubranka z tymi postaciami. Gdy jestem w sklepie z dziewczynkami od razu zwracają uwagę na Myszkę Mini i ubranka z nią bardziej niż na inne postacie ze świata bajek. Dziewczynki je uwielbiają czasami same wyjmują z szafy i przebierają się w nie. Ale nie tylko moje dzieci je tak lubią.

IMG_9421 n
Przechadzając się ulicą lub po parku widuję wiele mam których dzieci są ubrane właśnie w ubranka z tymi kultowymi postaciami. Są one tak modne i cieszą się tak dużą popularnością że najwięksi projektanci zaczęli tworzyć kolekcję wykorzystując ich podobiznę. Dzięki temu nie tylko małą dziewczynka ale też jej mama może mieć bluzeczkę lub spodnie z Myszką Mini. Za trendem wyznaczonym przez znanych i światowych projektantów wyruszyli również projektanci sieciówek którzy również oferują Myszkę Mini i Myszkę Miki na swoich ubraniach.

IMG_9466nIMG_9435 nIMG_9438 nIMG_9431 nIMG_9425 nIMG_9424 nIMG_9451 n

 

 

ONE
BLUZA – ZARA
BLUZKA – ZARA

 1. kasia

  październik 26

  Ale urosły, pewnie nieźle rozrabiają

  • MeAndMySpace

   październik 26

   Oj tak rozrabiają mocno 🙂

 2. Majka

  październik 31

  Ale super te bluzeczki szkoda ze takich nie było jak ja byłam mała

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *