Sesje zdjęciowe – dlaczego warto robić ?

Sierpień 1
2 komentarze

Uwielbiam zdjęcia, robię ich tysiące albo jeszcze więcej 🙂 . Jedyny problem to to że ze mnie kiepski fotograf. Czasami udaje mi się uchwycić wspaniały moment tylko jakość zdjęcia nie jest taka jak powinna.  Jeszcze dużo pracy przede mną, uczę się cały czas. Dlatego wyjątkowe chwilę jak na przykład roczek naszych dziewczynek postanowiliśmy powierzyć komuś kto się na tym dobrze zna.

sesja zdjęciowa dzieci

sesja dziecięca

sesja zdjeciowa dzieci

sesja zdjęciowa dziecka

Miały być zdjęcia głównie dziewczynek wyszło rodzinnie i chyba nawet lepiej. Kolejna sesja już u zaprzyjaźnionego fotografa z której jestem bardzo zadowolona.  Zdjęcia są tak śliczne, że chciałabym pokazać je wszystkie.

sesja zdjęciowa, czy warto zrobić

zdjecia z sesji

Nie każdy fotograf potrafi uchwycić tak piękne momenty a trzaskanie serii zdjęć jest chyba mało profesjonalne.  Jeżeli planujecie zrobić rodzinną sesję lub po prostu zdjęcia maluszka najpierw warto obejrzeć jego prace nie tylko te co wiszą na wystawie w salonie fotograficznym. Dobrze wykonane zdjęcia to pamiątka na całe życie dlatego warto robić sesje zdjęciowe najważniejszych momentów w swoim życiu.

sesja zdjęciowa roczek

sesja zdjęciowa czy warto

Zdjęcia wykonał – Foto-Margot Krzysztof Pawelec

  1. kasia

    Sierpień 4

    Wspaniałe macie zdjęcia, super z Was rodzinka

  2. mamashouse

    Październik 27

    Piękne zdjęcia! Muszę przyznać, że taka sesja to jedno z moich niespełnionych marzeń.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *