MAMO UBIERZ SIĘ ZA MNIEJ NIŻ 100ZŁ

Maj 23
1 Comment

Jako mama wiem że o sobie myśli się na samym końcu. Wychodząc z domu trzeba nie tylko ubrać maluchy ale zapakować wszystkie potrzebne rzeczy do wózka, jedzenie, butelki z piciem do torby i nie tylko. Jak już wszystko gotowe można dzieci pakować do wózka, przypominam sobie wtedy że mam na sobie dresy brudne od kaszki i pognieciony t-shirt. Wyciągam w biegu coś z szafy bo dziewczyny już pod drzwiami płaczą i ruszam w drogę. Brakuje mi bardzo czasu i prostych, szybkich rozwiązań.

Najlepiej wymiana garderoby na ubrania nie wymagające pół godzinnego prasowania i prania ręcznego, pasującego do wszystkiego. Najprościej wybrać się na duże zakupy  ale może macie tak jak ja idąc na zakupy odwiedzam najpierw wszystkie sklepy z dziecięcymi ubrankami i zabawkami a później brakuje mi czasu na inne i wracam do domu. Dochodzi jeszcze problem finansowy, trójka dzieci sporo kosztuje i dla mamy dużo nie zostaje. Więc jak to wszystko pogodzić ? Zaczynam akcje na swoim blogu mamo ubierz się za mnie niż 100zł co oznacza że na blogu oprócz mody dziecięcej będzie też coś dla mam tanio i na każdą kieszeń.

IMG_5000nnnnnnIMG_4999nnnnn  IMG_4996nnnnn

IMG_4973nnnnn

IMG_4967 nnnnn

Dzisiaj sukienka asymetryczna, bawełniana z dłuższym tyłem. Tył ozdobiony szerokimi zakładkami sprawia że nie jest to prosty nudny strój. Sukienka na co dzień. Dostępna jest w kilku kolorach. Mój wybór czarna niestety i takie barwy obecnie noszę. Ale do sukienki wybrałam kolorowe baleriny.

IMG_5011nnnnnIMG_5009nnnnn

SUKIENKA : kupiona na Allegro – 36zł

BALERINY : PARFOIS – 59zł

  1. majka

    Maj 25

    Ładna sukienka a Piotr jaki już duży 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *