JAK WYPRAWIĆ ROCZEK

marzec 14
4 komentarze

I to podwójny. Nie wiem kiedy ten czas minął, dopiero co urodziły się i już muszę wyprawiać im roczek. Siedzą późnym wieczorem robię spis najważniejszych spraw i rzeczy do kupienia.

IMG_4204.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Na pierwszym miejscu oczywiście strój moich gwiazdek wieczoru. Naoglądałam się tych ślicznych tiulowych sukieneczek z falbankami. I już prawie kupiłam ale wyobraziłam sobie je ubrane w te sukienki. Wyglądałyby ślicznie ale na pewno nie byłoby im wygodnie w takim usztywnieniu. No cóż wygoda na pierwszym miejscu więc poszukiwania stroju rozpoczęłam od nowa.

IMG_4450.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Następni na liście są goście. Na pewno powinny to być osoby z naszego otoczenia które dziewczynki znają, widują może nie na co dzień ale na tyle często żeby czuły się dobrze.

IMG_4242.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Pora też musi być odpowiednia najlepiej po drzemce kiedy dziewczynki będą wypoczęte.
Na pewno urodziny będą w domu żeby dzieci czuły się swobodnie. Dodatkowy wystrój będzie fajną sprawą dla dziewczynek i wzbudzi u nich duże zainteresowanie. Nie mają jeszcze ulubionej bajki więc tematyka dowolna. Z pewnością przyda się dużo balonów, dekoracje wiszące, girlanda może ze zdjęć dziewczynek, pompony dekoracyjne, konfetti strzelające  hm pomysłów jest dużo. Na stół oczywiście kolorowe serwetki, kubeczki, talerzyki najlepiej z jednym motywem, słomki do picia, koniecznie świeczki.

IMG_4192.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Najważniejszy temat jedzenie, nie może go zabraknąć na każdej dobrej imprezie, w menu musi być coś dla dorosłych i dla dzieci. I oczywiście nie może składać się z samych słodkich przekąsek.

IMG_4212.jak-zmniejszyc-fotke_pl
Chciałabym aby była to uroczystość nie tylko dla dorosłych, ale również dla dziewczynek. Ważne jest dla mnie, żeby dobrze się bawiły, nie płakały z powodu tego, że w jednym pomieszczeniu otacza ich nagle tak duża liczba dorosłych osób, ale aby czerpały radość z zabawy z najbliższymi. Z pewnością zrobimy zdjęcia i filmiki tak aby miały pamiątkę. Mam nadzieje, że pewnego dnia gdy będą już duże i będą je oglądać stwierdzą z zadowoleniem na twarzy że miały udany roczek.

IMG_4181.jak-zmniejszyc-fotke_pl

 1. Powodzenia w organizacji, na pewno wyjdzie super!

  P.S. Cali miała kiedyś identyczna piłkę. Uwielbiała ją. 😉

  • MeAndMySpace

   marzec 24

   Piotr też ją uwielbiał 🙂

 2. katti

  marzec 21

  Na pewno była super impreza 🙂

  • MeAndMySpace

   marzec 24

   🙂 maluchy rozrabiały to znaczy bawiły się więc chyba się udałą imprezka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *