SESJA ZDJECIOWA

Maj 19
2 komentarze

 

Będąc jeszcze w ciąży zrobiliśmy sobie zdjęcia u pani fotograf. Miała to być sesja dla Piotrusia a wyszła bardziej rodzinna i brzuszkowa. Nie zdążyłam  pokazać jej wcześniej wiec nadrabiam teraz zaległości. Ulegliśmy modzie robienia zdjęć dzidziusiom tylko ten nasz to już taki duży. Żałuję że nie zrobiliśmy jak Piotr był malutki.  Nie wiem czemu, chyba byliśmy za bardzo pochłonięci nową sytuacją i rolą rodziców.

Spotkanie trwało dwie godziny, czas nam minął bardzo szybko. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu czekając na owoce naszej pracy. Zdjęć jest dużo więc wybrałam te najfajniejsze moim zdaniem.

Przy wyborze fotografa warto brać pod uwagę nie tylko zdjęcia jakie ma na stronie internetowej ale też opinie innych. My mieliśmy fotografa z polecenia i jesteśmy zadowoleni z wyniku naszej pracy. Piotruś szybko się do nowej Pani przekonał i dobrze im się razem współpracowało 🙂 Efektem tego są pozy jakich nie powstydziłby się zawodowy model.

Zdjęcia to wspaniała pamiątka pozwalająca na powrót do tego cudownego okresu, kiedy tylko będziemy tego chcieli i to jest ich największa zaleta. Ponadto możemy je podarować naszym najbliższym, którzy z różnych względów, czy to brak czasu, czy to zbyt duża odległość, nie mogli zobaczyć jeszcze naszych dzieci. Niestety sesja zdjęciowa z maluchem to również bardzo dobra lekcja cierpliwości, ponieważ dziecko nie zawsze jest zainteresowane tym co robi pani fotograf, czasem woli pobawić się zabawkami, albo popłakać.

1 nowe 8 nowe 31 nowe 38 nowe 48 nowe 49 nowe 54 nowe 57 nowe

  1. mama_calineczki

    Lipiec 15

    Przepiękna rodzinka. 😉

  2. meandmyspace.pl

    Lipiec 17

    Zdecydowałam się oglądając Twoje zdjęcia z Cali 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *