DZIEŃ DZIECKA TUŻ TUŻ

Maj 30
1 Comment

Chciało by się kupić tym maluchom wszystko a tutaj trzeba wybrać najlepiej jedną zabawkę i to taką która zainteresuje na dłużej niż 5 minut. Trudny wybór ale u nas są zabawki które spełniły swoją funkcję.
Auto lub może być inny pojazd który wydaje dźwięki, melodyjki. My posiadamy autko do którego P wraca często. Początkowo jak był mniejszy sam bawił się klaksonem siedząc koło samochodu. Wystarczyło go raz posadzić i powozić po mieszkaniu, spodobało mu się na tyle że musiałam tak robić częściej. Oj mój biedny kręgosłup. Teraz Piotruś  sam juz sobie radzi z prowadzeniem auta 🙂 Na początek była jazda do tył, po opanowaniu jej do perfekcji przyszła kolej na jazdę do przodu i skręcanie. Czasami musimy wyjeżdżać  nim na plac zabaw bo upór mojego synka daje się we znaki. Na podwórku też robi wrażenie wśród innych dzieci. Świetna zabawka nie tylko dla chłopców ale i dziewczynek. Nasze autko posiada schowek pod siedzenie do którego mieszczą  sie drobniejsze zabawki a nawet kubek z piciem.


Następną zabawką którą mogę polecić szczególnie mamą chłopczyków to tor wyścigowy. U nas najlepsza rzecz jaką zakupiliśmy. Mamy ją już 10 miesiąc i nadal jest na topie. Do zabawki dołączone są dwa samochodziki z obrotową kulką. Po wrzuceniu ich na tor mocno hałasują więc na początku wrzucaliśmy piłeczki. Sprawiało to P ogromną frajdę, sam wrzucał tam wszystko co tylko przyszło mu do główki aż sama się dziwiłam. Sam tez próbował ale za ciężki i kółko w torze nie kręciło się. Obecnie wrzuca do środka wszystkie autka jakie ma w posiadaniu. Po tylu testach zabawka nadal sprawna w 100%.


Nasz prezent dla Piotrusia to domek z kartonu. Prosty, łatwy do rozłożenia i złożenia. Można go pokolorować kredkami lub farbami. Wiem, że P jeszcze na to za mały ale na reszcie nie będę musiała robić domków z koców i krzesełek a mały będzie miał zabawę.

Auto : Baby mix

Tor wyścigowy : Fisher Price

Domek : Lidl

  1. madagene.pl

    Czerwiec 4

    Fajny ten domek , miałam w takim stylu kiedy byłam dzieckiem pamietam go tyle ze był z materiału 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *